Op zaterdag 10 april hebben wij van Déhora en Stichting Time Design 10 km gelopen tijdens onze deelname aan de Hartstocht, een initiatief van de Hartstichting om donaties op te halen voor onderzoek naar hart- en vaatziekten.
In ons werk houden wij ons veel bezig met werktijden, gezonde roosters, onregelmatig werken, nachtwerk, enzovoort. Wij zien dat mensen die onregelmatig en/of in de nacht werken een verhoogd risico kunnen lopen op hart- en vaatziekten. Wij worden er dus constant aan herinnerd hoe belangrijk het is om aandacht te blijven vragen voor de risico’s van nachtwerk en hoe belangrijk het werk is van de Hartstichting. En daar heeft Team Research zich HART voor gemaakt op 10 april!
We hebben met deze ludieke actie een mooi bedrag opgehaald van ruim €500,- euro. Met dit bericht willen wij dan ook iedereen bedanken die heeft gedoneerd!