Over de training
Je hoeft geen technische achtergrond te hebben om AI zinvol te gebruiken. Wat je wél nodig hebt, is weten hoe je de juiste vragen stelt en hoe je de antwoorden kritisch beoordeelt.
In één dag bouw je een stevig fundament. Je leert wat AI en taalmodellen zijn, hoe ChatGPT en Microsoft Copilot zich tot elkaar verhouden, en waar je op moet letten (want AI maakt ook fouten). Daarna ga je oefenen met prompten: het formuleren van goede opdrachten aan AI. Met een vaste formule leer je stap voor stap hoe je AI-antwoorden concreter, bruikbaarder en betrouwbaarder maakt. Tot slot pas je alles toe op de praktijk van WFM. Je werkt met Copilot in Outlook, Teams, Word en Excel — tools die je al dagelijks gebruikt. Je analyseert herkenbare situaties zoals onderbezetting, verzuimpatronen en capaciteitsforecast, en ontdekt hoe AI je daarbij kan ondersteunen. Aan het einde van de dag werk je een eigen AI-toepassing uit en presenteer je die aan de groep.
Wat levert de training je op?
Na de training kun je:
- Uitleggen wat AI is, hoe taalmodellen werken en wat het verschil is tussen ChatGPT en Copilot
- Effectief prompten met een vaste formule, zodat je bruikbare en gerichte antwoorden krijgt
- Verschillende prompttechnieken toepassen, afhankelijk van wat je nodig hebt
- AI-output kritisch beoordelen en weten wanneer je iets moet controleren of aanpassen
- Copilot inzetten in Outlook, Teams, Word en Excel voor taken die je dagelijks doet
- AI toepassen op concrete WFM-vraagstukken, van roostercommunicatie tot verzuimanalyse
- Verantwoord omgaan met AI, met oog voor privacy, de EU AI Act en jouw eigen rol als eindverantwoordelijke
Praktische informatie
Kosten
De kosten van deze training is afhankelijk van de trainingslocatie, het aantal deelnemers, eventueel maatwerk, btw-plichtigheid et cetera. Neem voor meer informatie gerust contact met ons op.
Incompany opleiding
Deze opleiding leent zich eveneens goed voor een incompany uitvoering. In dat geval is het mogelijk om de opleiding aan te laten sluiten bij de specifieke situatie van de eigen organisatie.
Wil je meer weten over de mogelijkheden, neem dan contact met ons op.
Data opleiding in Amsterdam - 2026
Voor deze opleiding zijn er meerdere startmomenten bij Déhora Academy in Amsterdam. De eerstvolgende groep in juni is inmiddels volgeboekt. Inschrijven voor de nieuwe groep in september is nog mogelijk.
De lestijden op dag 1 en 2 in Amsterdam zijn van 09.00 uur tot circa 16.00 uur.
| Dag | December |
|---|---|
| Dag 1 | donderdag 3 december |